SzukajWyszukiwanie zaawansowane


Agroturystyka Pod Gruszą

ul. Polna 6, 42-310 Jaworznik, (woj. śląskie) Pokaż na mapie

Opis

Witamy Państwa w agroturystyce „Pod Gruszą”. Oferta nasza skierowana jest do wymagających klientów, którzy cenią sobie kameralne warunki cichej i niebywale urokliwej wiejskiej posesji, w której będą jedynymi gośćmi. Na potrzeby turystyczne udostępniamy, bowiem tylko jeden czteroosobowy pokój. Takie warunki pozwolą Państwu na odpoczynek od codziennego zgiełku w wyjątkowej atmosferze, którą z pewnością docenią Ci, których zmęczyła komercyjna turystyka masowa.

Nasza agroturystyka położona jest w centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej jednak z dala od uciążliwego turystycznego natężenia. Od nas wszędzie jest blisko – do zamku Mirów dotrą Państwo piechotą w pół godziny, do Ogrodzieńca, Olsztyna jest zaledwie kilkanaście kilometrów.

Oferujemy Państwu także szeroki wachlarz atrakcji dodatkowych, takich jak: strzelectwo pneumatyczne, łucznictwo klasyczne i z wykorzystaniem łuku bloczkowego ( na własnych położonych w obrębie posesji strzelnicach). Dla spragnionych atrakcji także paintball, wycieczki samochodem terenowym, wspinaczkę skałkową oraz zwiedzanie jaskiń.

Agroturystykę prowadzi doświadczony przewodnik jurajski, który z przyjemnością pomoże Państwu odpowiednio przygotować program pobytu oraz chętnie zabierze na wyjątkową wycieczkę po Jurze. W obrębie całkowicie ogrodzonej i częściowo zalesionej posesji ( 3ha) istnieje ścieżka spacerowa z ławeczkami, miejsce na ognisko a także mini ścieżka historyczna, na której można zobaczyć w pełni udostępniony oryginalny niemiecki bunkier z II wojny światowej.

Zapraszamy!

Cennik

Ilość miejsc: 4
Cena: 30 zł - 50 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia
Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Adres i dane kontaktowe

ul. Polna 6
42-310 Jaworznik
(woj. śląskie)

Tel. +48 606 449 118
Tel. +48 600 330 224
www.agroturystyka-jura.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść